شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

 

در بهار سال 99 بود که مهدی حسینی بعد از تجربه زیاد در زمینه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ متوجه یک خلا در بستر وب فارسی میشود .

عدم وجود آموزش طراحی سایت با قالب های طراحی شده دلیل این موضوع بود ، چرا که تا آن لحظه یا سایت ها صرفا در زمینه قالب های وب کار میکردند یا آموزش و تولید ویدیو های آموزشی .

 

در این زمان امیرحمزه باقری نیز به داستان طراح سفید اضافه میشود . تا در زمینه تولید و ترجمه ویدیو های آموزشی با طراح سفید همکاری کند .

 

گام دوم طراح سفید :

در ادامه کار مشاهده میشود که باید این طرح به جامعیت برسد تا سایر کاربران نیز توانایی همکاری در این پروژه را داشته باشند

 

مارکت پلیس طراح سفید طراحی شد و کاربران توانستند تا در برنامه نویسی قالب ها و افزونه ها و همین طور تولید و ترجمه ویدیو های آموزشی با طراح سفید همکاری کنند .

 

گام سوم در طراح سفید :

 

بعد از مدتی مشاهده شد که دنیای  کسب و کار دیجیتال و همین طور برنامه نویسی میتواند در بستر هایی به جز وب نیز مفید باشد .

در این راستا مدیران طراح سفید تصمیم گرفتند تا اجازه انتشار اسکریپت های برنامه نویسی و فایل های تولیدی در سایر زمینه هارا نیز صادر کنند .

از آن پس برنامه نویسان سایر زبان های برنامه نویسی و همین طور طراحان گرافیک و حتی سازندگان بازی های ویدیویی پروژه های خود را برای فروش در طراح سفید آماده کردند .

 

قانونگذاری صحیح به نفع فروشنده و خریدار :

در طراح سفید ملاک این است که هزینه پورسانت دریافتی صرف توسعه و همین طور تبلیغ مجموعه شود به همین خاطر این پورسانت به حداقل مقدار ممکن تغییر یافت .

در این زمان فروشنده میتوانست مطمن باشد که درصد بالای فروش از آن اوست و خریدار مطمن بود که میتواند پشتیبانی لازم را از سایت و فروشنده محصول دریافت نماید .

 

لایسنس ها و حق مالکیت شخصی :

در قانونی دیگر وضع شد تا طراح سفید از حق فروشندگان و همین طور اختصاصی بودن محتوا در سایت دفاع کند و این قانون سعی میکرد تا در صورت انتشار فایل ها و دوره های طراح سفید به صورت جدی وارد عمل شده و از متخلفان شکایت کند و این به فروشندگان و خریداران خاطر نشان میکرد که خرید فایل های اصلی صرفا از طریق سایت طراح سفید امکان پذیر است .

 

 

طراح سفید در شبکه های اجتماعی :

کاربران علاقه مند شدند تا پس از انتشار هر محصولی در طراح سفید در مورد آن اطلاع کسب کنند علت هم این بود که طراح سفید جدید ترین پروژه های برنامه نویسی و جدیدترین دوره های آموزشی را با سرعت پیشرفت علم در دنیا انتشار میداد .

پس این شبکه های اجتماعی بودند که میتوانستند هیجان مطالعه در زمینه های تحقیقاتی جدید را به کاربران اطلاع دهند .

 

ضمانت کیفیت، خدمات پشتیبانی و آپدیت :

در قوانین طراح سفید وضع شد که فروشنده محصول باید از محصول خود دفاع کرده و پشتیبانی لازم را به کاربران ارائه دهد .

پس ضمانت کیفیت را به خریداران دادیم تادر صورت نارضایتی بتوانند وجه پرداختی خود را پس بگیرند .

و همین طور مقرر شد که فایل های برنامه نویسی و طراحی قالب و همین طور دوره های آموزشی شامل آپدیت باشند تا همیشه جدیدترین متد های روز را شامل شوند .

مجوز های طراح سفید:

نماد اعتماد پرداخت الکترونیک از زرین پال

وزارت صنعت و معدن و تجارت : نماد اعتماد الکترونیکی

وزارت ارشاد و تعیین هویت با نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال